MÖBLER / Bord / Soffbord med fontän 10111371
nr 1011 1371
Soffbord med fontän
1950-tal, mosaik, längd: 98 cm, djup: 53 cm, höjd: 43-76
Kondition: ej funktionsgaranti, plast med lagning spricka
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 januari 2016
kl 18:51:42
10/1 22:33:13